Kondiční a zdokonalovací plavání s osobním trenérem

Vážení rodiče, vážení zájemci o individuální plavecké kurzy či výuku ploutvového plavání či prázdninové kurzy pro děti. Všem jsem vám na vaše četné dotazy odpověděl a dokonce jsem měl už i připravené rozvrhy. Bohužel, asi jste si zjistili na stránkách provozovatele bazénu Zábřeh, že bude až do 31.8.2020 uzavřen. Je mi líto, ale tímto opatřením vše končí…..sorry jako. Snad budete mít štěstí na jiném bazénu ….

Vážení zájemci,
vzhledem k rostoucímu zájmu o plavání dospělých s trenérem vám nabízím tyto informace a služby

– vždy se jedná o individuální tréninky s trenérem, kdy odstraňujeme nedostatky v technice a postupně zvyšujeme uplavanou vzdálenost

– při výuce se zaměříme na oblast, kterou požadujete vy sami vylepšit – technika, výdrž, nový plavecký způsob, zlepšení dýchání, plavání pod vodou, plavání s ploutvemi či šnorchlem apod.

– počet lekcí i rozvrh je individuální po vzájemné dohodě tak, aby vám vyhovoval a splnil účel
– používáme vaše osobní plavecké pomůcky nebo pomůcky plavecké školy
– provádíme přípravu a trénink na zimní plavání 
– provádíme přípravu na dálkové plavání
– další požadavky řešíme individuálně dle vašich potřeb 

Rozvrh

Kurz domlouváme vždy individuálně na telefonu 739 609 546 nebo na emailu bohumil.molek@tiscali.cz. Sjednáme si schůzku, kde se dohodneme na předpokládaném počtu lekcí a jejich termínech. Individuálně dohodneme i další osobní požadavky tak, aby pobyt ve vodě byl pro vás příjemný.

Ceník

Cena za lekci osobním trenérem je 190 Kč/hodinu. Počet lekcí je vždy dohodnut individuálně podle požadavku klienta.

Hodinou je myšleno 60 minut. Cena nezahrnuje vstupné na bazén. Počet hodin individuálních kurzů je řešen domluvou. Cena je uvedena včetně DPH. 

Přihláška

Máte-li zájem o tento kurz, stačí napsat na email bohumil.molek@tiscali.cz. Spojím se s Vámi a další detaily dohodneme individuálně. Každý kurz je originál a každý má svoje specifika – nedá se vložit do šablony :)))